“”HACETLERİN KABUL OLMASI İÇİN OKUNACAK DUALAR””

3
26

BEREKET DUASI.COM ZİYARETÇİLERİ İÇİN HACETLERİ HASIL EDEN DUA YÖNTEMİNİ YAZIYORUZ SİZLERİNDE FAYDALANMASI DİLEĞİMLE NASIL YAPACAĞINIZI YAZAYIM: İSTEDİĞİNİZ HERHANGİ BİRGÜNDE HACETİNİZ İÇİN 2 REKATLIK HACET NAMAZI KILARSINIZ ANCAK BU NAMAZDA NAMAZIN SON SECDESİNDE Yâ ekûru hüvallâhül kerîm 80 KEZ ZİKREDİLİRSE HACET KISA VAKİTTE OLUCAKTIR RABBİN İZNİ İLE

www.bereketduasi.com

3 YORUMLAR

  1. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

  2. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here