Sinirli kocanın problemlerini çözme duası

1
27

Eşler arasıdna çıkan sorunlar için etkili bir duadır. Bu dua eşinizin problemlerini çözmek içindir. Çünkü eşiniz kendinde olan problemlerden dolayı size saldırmaktadır.

safran gül suyu ile hazırlayacağınzı mürekkeple yazmanız gerekiyor.
temiz bir kağıda küçük bir daire çizin bu dairenin içine eşinizin adını yazın

dairenin dışına ise 71 defa elif harfini yazın.

bunları kapsayan bir daire daha çizin ve bu daireninde etrafına 41 defa mim harfini yazın. bunları kapsayan bir daire daha cizin dairenin etrafınada fatiha süresini yazın.

kağıdı katlayın. batla 7 defa sarın

bal mumu ile etrafını kaplayın.

yeşil bir kumaşla kaplayın. yeşil iplikle 101 düğüm atın her düğümde eşinizin adını neyse onun adını tekrar ederek şifa bulsun sıkıntıları gitsin mutlu olsun mutlu etsin diye dua ederek dikin

101 düğüm 101 dua oluyor.

en son 7 defa fatiha süresini okuyun ve tılsıma üfleyin

bu tılsımı eşinmizin bir giysine dikebilir yada yastığının altına yatağın altına gizleyebilirisniz.

1 YORUM

  1. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here