Azem Büyüsü Nedir

1
27

Azem Büyüsü Nedir?

Kara büyüler içerisinde yer alan Azem büyüsü karşı tarafı farklı şekillerde lanetlemek için yapılmaktadır. Büyünün tesirleri son derece kuvvetlidir ve bu büyü etkisi altında ki kişiler birçok farklı tesir altında kalabilmektedir. Azem büyüsü nedir diye soranlar için büyünün bilinmeyenlerine değineceğiz.

Azem büyüsü en eski büyü türlerinden olduğu gibi diğer büyüler gibi hakkında çok detaylı bilgiler yoktur. Bu büyünün çok az kişi tarafından bilinmektedir. Medyumların uyguladığı bu büyü türü kadim kitaplardan derlenerek öğrenilebilir.

Azem Büyüsünün Yapılma Nedenleri

Azem büyüsünün etkileri oldukça yüksektir. Bu nedenle yapılmadan önce yaptıracak kişinin mutlaka sonuçları hakkında uyarılması gerekmektedir. Eğer birini kendinizden uzak tutmak istiyorsanız bu büyüden yararlanabilirsiniz. Eğer bu büyü biri üzerinde yapılmış ise kişi tamamen yalnız kalma isteğine bürünecek ve çevresi ile irtibatını tamamen kesecektir. Aynı zamanda bu kişiye yaklaşmak isteyenler de büyünün etkisine girerek yeniden uzaklaşma kararı alacaktır.

Kısacası Azem büyüsü yalnızlık büyüsüdür ve bir kişinin yalnız kalmasına neden olmaktadır. Büyü tesiri altında ki kişiye yaklaşan insanlar çok ciddi huzursuzluk ve sıkıntılarla boğuşmak zorunda kalabilirler. Eğer büyü bir mekâna yapılmış ise o mekana giren kişilerde de aynı etkiler görülmeye başlanacaktır. Bu alanlara ya da kişilere yaklaşıldığında yaklaşan kişilerde depresyon, anksiyete ya da paranoya gibi etkiler görülebilmektedir.

Azem Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Azem büyüsü birçok farklı etkisi olan kara büyü türlerindendir. Bu büyünün etkisi ile kişiler çok yalnız bir duruma gelirler. Aynı zamanda çevrelerinde ki kişilerden uzaklaşma gereği duyarlar. Bu büyüye maruz kalan kişiler ilk zamanlar uyku sorunu yaşar ve uyurgezerlik gibi durumlar gösterebilirler.

Bunun yanında bu kişilerin yanına yaklaşan hayvanlar tepkisel hareketler gösterirler. Kısacası büyü etkisi diğer canlılar tarafından rahatlıkla hissedilebilmektedir. Eğer bir mekana azem büyüsü yapılmış ise o mekanda rutubet kokusu gibi oluşumlar meydana gelecektir. Büyünün etkilerine, belirtilerine, yapımına veya bozum yöntemlerine dair merak ettikleriniz kaldı ise bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz. Azem büyüsü nedir başlıklı yazımızda alamadığınız her yanıt için sitemizden yardım isteyebilirsiniz.

1 YORUM

  1. Merhabalar bende büyü yaptırabileceğim bi medyum hoca arıyorum işinin ehli uzman bi hoca ile ileitşim kurmak istiyorum bunun için kime gitmem gerekir kesin sonuçlar alabilceğim medyumlar kimlerdir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here