Kısmet Açma Duası

1
52

Kısmet Açma Duası

Bir insanın kısmetinin kapalı olması onun hayatının önemli anlarını kaçırması anlamına gelir. Kişi kısmetine kavuşamadıkça hayatının aşkı ile geçirebileceği güzel anlara da kavuşamıyor demektir. Kişi hayatının en güzel anlarını kapalı kısmeti yüzünden istemeden ertelemiş ve kaçırmış olur. Kısmet açma duası ile kısmetinize kavuşabilir ve bu anları kaçırmaktan kurtulabilirsiniz.

Kişinin kısmeti, çeşitli sebeplere bağlı olarak kapanabilir. Kısmetinizi bulamamanız tamamıyla talihsizliğe dayanabileceği gibi nazar sebebiyle kapanmış kısmetinizden de kaynaklanıyor olabilir. Kısmetin kapanmasının sebeplerinden diğerleri ise kötü enerjiler ve kısmet kapama büyüleridir. Sebep her ne olursa olsun kapalı bir kısmetin açılabilmesi için belirli işlemlerin uygulanması gerekecektir.

Kapalı Kısmet Nasıl Açılır

Kapalı kısmetin nasıl açılacağı sorusuna verilebilecek tek bir yanıt yoktur. Çünkü kısmetin nasıl açılacağı tamamıyla kapanma sebebine bağlıdır. Kısmetinizi açmak için neden kapandığını bilmeli ve buna yönelik bir işlem uygulamalısınız. Eğer kısmetiniz nazar veya talihsizlik yüzünden kapandı ise kısmet açma duası ile kısmetinizi kolayca açabilirsiniz.

Fakat kötü enerji veya kısmet kapama büyülerine maruz kalınması ile kapanan kısmetleri açmak için farklı işlemler uygulanmalıdır. Bu durumda kalan insanlar uzman bir medyum ile iletişim kurarak kötü enerjiden arındırma işlemi veya büyü bozma ritüeli yaptırmalıdır. Kısmet açma niyetli dua işlemine başvurabilmek için öncelikle kötü enerjilerden kurtulmalı veya üzerinizdeki kısmet kapama büyüsünü bozdurmalısınız.

Kısmet Açmak İçin Okunacak Dua

Üzerinizdeki kısmetinizi kapatan kötü enerjiler veya kötü niyetli büyülerden kurtulduktan sonra kısmet açma niyetiyle uygulanan duaya başvurabilirsiniz. Bu işlemin uygulanışı için dilek duasını bilmeniz gerekmektedir. Dilek duasını sizler için buraya yazıyoruz. “Estağfirullah min külli ma kerihallah, Estağfirullahel’azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh.”

Duayı uygularken öncelikle sakin ve sessiz bir ortama geçmelisiniz. Bu ortama girmeden önce kapısından içeriye 3 kere Ayetel Kürsi okumalısınız. Sonrasında bir kere dilek duasını okuyacaksınız. Hemen ardından kısmeti açılacak kişinin ismi yani bu durumda kendi isminizi ve duayı uygulama niyetinizi 77 kere telkin edeceksiniz. Sonrasında ise bir kere daha dilek duası okuyacaksınız. İşlemler tamamlandıktan birkaç hafta sonra sonuç almaya başlanacaktır. Garantili sonuçlar isteyenlerin medyum hocalar ile görüşmesini öneririz.

 

1 YORUM

  1. Hocam merhabalar kısmet açmak için okumamız gereken dua bu mu sadece. Bunu yapınca kesin tutacak mı? tutma ihtimali nedir ona göre yapıcam kesin tutması için medyuma mı yaptırmak gerekiyor? Eğer tutmazsa bir de gelip size yaptırabilir miyiz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here