Bağlama Duası

2
1304

Bağlama Duası

Bağlılık için yapılan büyüler son zamanlarda büyük bir merak konusudur. İnsanlar yeterince ilgi göremedikleri eşlerinden, sevgililerinden kendilerine bağlanmasını isterler. Bu istekleri normal yollar ile karşılanamadığı zaman ise bağlama duası gibi ruhani yollara başvurabilirler. Bağlama niyeti ile uygulanan duanın, bağlama büyüsünden belli başlı farkları olacaktır.

Gözü dışarıda olan eşinizin, sevgilinizin sadece size bakmasını ve sadece sizi beğenmesini istemek hakkınızdır. Bu isteğinizi büyü ile sağlamanız çok kolay olacaktır. Bağlama için yapılan manevi uygulamaların etkileri bununla da sınırlı kalmamaktadır. Pek çok bağlama büyüsü çeşidi ve metodu bulunmaktadır. Her birinin spesifik etkileri olabilmektedir. Ancak genelinde uygulanma niyeti ve alınan sonuçlar benzer olmaktadır.

Bağlılık İçin Okunacak Dua

Bağlılık için başvurulabilecek manevi uygulamalar arasından sizin içinde bulunduğunuz duruma en iyi hitap edeni seçmelisiniz. Ancak bu sayede istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Fakat yardımına sığınmayı düşündüğünüz işlem bağlama duası ise durumlar değişecektir. Eşinizi kendinize bağlamak için okuyabileceğiniz dua işlemi tek başına işe yaramamaktadır.

Okunacak duanın yanında uygulanması gereken bir de ritüel vardır. Dua okunduktan sonra veya önce uygulanan ritüel, okunan dua ile birlikte etki edecektir. Bağlama niyeti ile okunan dua sonrasında büyülü enerjiler büyüyü yaptıracağını kişiye yönelecektir. Ancak bu enerjiler nötr halde yönelecektir. Büyünün herhangi bir etki göstermesi için öncesinde veya sonrasında enerjilere bağlama etkileri işlenmelidir. Bunun için ise bahsettiğimiz ritüelin uzman bir medyum tarafından tamamlanması şarttır.

Eşini Kendine Bağlama İşlemi

Eşinizi kendinize bağlamak için okuyacağınız dua dilek duasıdır. Dilek duasının farklı okunuşları yoktur. Tek bir dilek duası vardır ve bağlama niyetiyle girişeceğiniz işlemin başında ve sonunda okunacaktır. Dua bir kez okunduktan sonra büyü yaptıracağınız kişinin adı, sizin adınız ve büyünün niyeti yetmiş yedi kere telkin edilecektir.

Tüm bu işlemler hatasız ve eksiksiz bir şekilde tamamlandığı zaman uzman medyumunuza bildirebilirsiniz. O esnada medyum hocanız büyünün ritüelini yapmış veya yapacak olmalıdır. Büyü ritüeli ve dua okuma işlemleri tamamlandıktan sonra büyü, eşinize, sevgilinize etkilerini yöneltecektir. Kısa bir süre sonra büyüden istediğiniz sonuçları almaya başlayacaksınız.

2 YORUMLAR

  1. Hocam merhabalar eşimin bana olan ilgisi sevgisi hep azaldı ve artık neredeyse yüzüme bakmaz hale geldi. Ben bu durumdan çok şikayetçiyim ve çözülmesini istiyorum. Kocam başka kadınlara bakıyor başkalarını beğeniyor ama ben yaranamıyorum. Çaba da göstermeme rağmen böyle oluyor. Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum ne kadar sürede sonuç alırım bir de kesin işe yarıyor mu?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here