Aşk acısını gideren dua

3
27

Bir kimse ask acisi cekiyorsa ve sevdigini unuta mıyorsa once
gusul abdest alarak temiz mahalda niyet yaparak
2rekat namaz kilinir.
namazdan sonra
bir kez en’ami serif okunur ilk bes ayeti 11 kez okunur
sonra sonuna kadar okunur.
ve okuyub biten kimi iki elleri ters cevirerek ey bana azap veren filan ibni filan cik allahin izniyle benim kalbimden.amin.
Uc kez ters tutmus eller silkermis kibi edilir.
sonra en’am suresinin 1_5ayetler temiz bir kagida yazip uc gun sabahla icmeye devam edilir artik ask acisindan kurtulmus olur.

3 YORUMLAR

  1. Burak hocam bitanedir. Valla böyle şeylere benim güvenim hiç yoktu bakıyodum ama yaptırmayı pek düşünen bir insan değildim burada yorumlara güvenerek bende aramayı düşünüyordum sonunda karar verdim ve burak hocamın celb harmura celbi çalışmasını inceleedim sonra hocam sağolsun yaptı gönderdi bana kolyeyi taşımaya başladım 20 günde oldu çok güçlü bu celb öneririm maili de var [email protected]

  2. 14 yıllık evliyim ve bu 14 yıllık evliliğimde eşimle tek bir kavgamız bile olmamıştı. Eşime bir anda bir şeyler oldu sanki içine başka biri girmiş gibi çok sinirli en ufak şeylere bağırıyor, kızıyor evde her şeyi kırmaya başladı ne olduğunu anlayamadık. Doktora gitmesini söyledim daha da sinirlendi, sabır ettim belki işi ile ilgili sıkıntıları vardır dedim ama geçmedi hayatımız zindan olmuştu. Arkadaşımın sayesinde Burak beyle tanıştım bize aşk ve bağlama vekfi yaptırdı 10. Günümüzdeyiz çok şükür gürültü patırtı kesildi, kızıp savurması kalktı farkına vardım arayı kapatmaya çalışıyor. Ne kadar minnettarım anlatamam insanlara bu tarz şeyleri anlatsan farklı bakıyorlar ancak bizim gerçekten yürekten derdimizi anlatmaya ihtiyacımız var çok teşekkğrker Burak hocam saygıyla eğiliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here