Aşk Tılsımı

1
24

Aşk Tılsımı

Aşık olmak ve aşık olduğun kişinin de sana aşık olduğunu fark etmek dünyadaki en güzel hislerden birisi olabilir. İnsanın aşkına karşılık alabilmesi çok mutlu edici bir histir. Fakat aşkına karşılık alabilme şansına erişmiş kişiler olduğu kadar, aşık olduğu kişiden hislerine karşılık alamayan kişiler de vardır. Bu gibi durumlarda en çok yaptırılan işlemlerden birisi aşk tılsımı işlemidir.

Aşk için yapılan tılsım çalışması, aşık etme niyeti ile yapılabilen manevi uygulamalardan birisidir. Bu niyetle yapılabilecek birçok büyü çalışması ve manevi uygulama vardır. En çok yaptırılan işlemler aşk büyüsü, aşk duası ve aşk niyetli tılsımdır. Bu işlemlerin her biri de ayrıca kendi içlerinde çeşitlere ayrılmaktadır.

Aşık Etme Niyetli Tılsım Yapımı

Aşık etme niyeti ile hazırlanan tılsım, kişiye özel uygulanan bir işlemdir. Yani bir başkasının istediği kişiyi kendisine aşık etmek için yaptırdığı tılsımı sizin kullanmanız mümkün değildir. İstediğiniz sonuçları alabilmek için tılsım çalışması yapan uzman bir medyumda yardım alarak kendinize özel tılsım hazırlatmalısınız.

Aşk tılsımı, genellikle gümüş bir aksesuar kullanılarak yapılır. Birçok tılsım işleminin yapımında gümüş kullanılmaktadır. Aşk niyetli tılsımda özel mineralli taşların gümüş ile kullanımına sık rastlanır. Bu işlemler, aşık etme niyetli büyülü enerjilerin, tılsım haline getirilecek gümüş aksesuara mühürlenmesi şeklinde işler. Genellikle taşlı bir gümüş yüzük tercih edilir. Yüzüğün taşının da işleme özel seçilmesi şarttır.

Aşık Etme Tılsımının Etki Süresi

Aşık etme niyeti ile hazırlanan tılsımın inanılmaz etkileri olacağını söyleyebiliriz. İşlemi yapan medyum hocanın aşık etme çalışmalarına aşina, işinin ehli bir medyum olması şarttır. Bu sayede istediğiniz sonuçları herhangi bir aksilik ile karşılaşmadan alabilirsiniz. Tılsım hazırlandıktan sonra medyum hocanız size özel hazırlanmış tılsımı size gönderecektir.

Sonrasında tılsım işleminin enerjilerinin kuluçka süresi devreye girecektir. Bu süreçte tılsımlı aksesuarı gün içerisinde üzerinizde bulundurmalı ve gece uyurken yastığınızın altına koymalısınız. Belli bir sürenin ardından tılsımın enerjileri, kendinize aşık etmek istediğiniz kişiye yönelmeye başlayacaktır. Enerjilerin görevini yerine getirme süresi, işlemi yapan medyum hocanın ne kadar uzman olduğuna bağlıdır.

1 YORUM

  1. Merhabalar aşık etme işlemi yaptırmak istiyorum bu aşk tılsımını yaptırınca ne kadar sürecek etkiler? mesela ben bu işlemi yaptırsam kendime birisini kendime aşık etsem. Ama işlemin etkileri bir yıl sonra biterse ne olur? böyle bir ihtimal varmı söyleyebilirmisiniz ona göre karar vercem büyüyü yaptırıp yaptırmicama

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here