Ayrılık Büyüsü Belirtileri

0
31

Bir duygunun etkisi altına girmiş insanlar genel anlamda psikologlar tarafından eğer aşırıya kaçınıldığı takdirde bir sıkıntının var olduğu söylenir. Herhangi normal bir insan duygusunun karşılığını alamadığı vakit kötü düşüncelere düşmez kaderine boyun eğip yolunda yürür. Fakat bazı insanlar için bunları söylemek pek mümkün değildir. Bunun nedeni tamamen psikolojiktir. Kimileri fazla hırslıdır kimisi ise pek bir şey takmazlar. Ayrılık büyüsü belirtilerini merak edenler ise işte hırslı ve bir şeyi elde etmek için kendileriyle yarışan insanlar olabilir. Genellemeden kaçınılacak nadir konulardan birisidir bu konu. Çünkü söylenen şeylerin birçoğu çeşitli yerlere çekilebileceği gibi yanlış da anlaşılabilir.

Ayrılık Büyüsünün Belirtileri Nelerdir

Bakıldığı zaman hemen görünmeyen şeylerden birisi de işte ayrılık büyüsünün belirtileridir. Kim tarafından yapıldığının çoğu zaman bir önemi yoktur fakat genel anlamda da vardır. Çünkü tecrübeli bir insan tarafından yapıldığı zaman daha gizli bir şekilde yapıldığı için insanda bakıldığında hemen görülmeyecek bir şeydir. Bunun yanı sıra tecrübesiz kişiler tarafından yapıldığında da net bir şekilde belli olabilir. Çünkü tecrübesizdir ve nasıl yapılacağını veya yapıldı fakat nasıl saklanacağı konusunda pek bir bilgisi yoktur. Bir şeyi saklamak için ise derin bir bilgiye ve tecrübeye şüphesiz gerek vardır. İşte ayrılık büyüsü belirtileri de burada kendine yer bulmaktadır. Tecrübeli bir simyacı tarafından yapıldığı takdirde oldukça gizli ve bulunması imkansız olan büyü, bir başkası yani tecrübesiz bir insan tarafından yapıldığı takdirde elle konulmuş gibi bulunabilir ve fark edilebilir.

Ayrılık Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer

Bu konu hakkında çeşitli fikirler öne sürülmüştür. Bazı insanlar uzun bir gözlem sonucunda sonuçlarını bildirmiş bir başkası ise kısa gözlemleri sonucu bir kanıya varmıştır. Fakat elle tutulur herhangi bir şeyin varlığı konusunda tatminkar bir cevap bulunmamaktadır. 

Ayrılık Büyüsünü Kimler Yapabilir

Her zaman söylenildiği gibi işini ehli birine bırakmakta her zaman bir fayda vardır. Ayrılık büyüsü belirtileri konusunda da durum tam olarak böyledir. Bir gün bir yaşlı kadın ormanda yürüyormuş. Ormanın derinliklerinden de çeşitli sesler geliyormuş. Yaşlı kadın oraya doğru yol almış ve sesin çıktığı yöne doğru gitmiş. Bir bakmış bir adam odun kırıyor. Yaşlı kadın bir gariplik olduğunu sezmiş olacak ki adama hemen mesleğini sormuş. Adam da ben terzilik yapıyorum diye yanıt vermiş. Günler geçmiş aylar geçmiş bir haber gelmiş. Ormandaki adam odun kırarken baltayla elini kesmiş. İşte işini ehline bırakmadığından dolayı bu hadise başına gelmiş. Bu tür büyülerde de işi ehline bırakmak da fayda vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here