Büyük sevap kazanmak için dua

2
26

Bu dua il eAllah’ın izni ile çok sevap kacanacaksınızıdr. Etkili ve güzel bir duadır. Allah’ın izni ile bu dua ile çok sevap kacanacaksınızdır.

1000 sabah 70 melaike
bunun sevabını yazmaktan
yorulurlar.
Cezallahü anna muhammeden
ma hüve ehlühu
Manası= Allah Teala
Muhammedi bizim adımıza
mükafatlandırsın ki O zaten
buna ehildir.
FAZİLETİ:Efendimiz (S.A.V)
Buyuruyor ki: KİM BU
SALAVATI BİR DEFA OKURSA
YETMİŞ BİN YAZICI MELEK BİN
SABAH SEVABINI YAZMAKTAN

2 YORUMLAR

  1. ben 37 yaşındayım ve hala evlenmedim kiminle bir ilişkiye başlasam hep kısa süreli oldu hep bir konuda sorun çıktı ve bir türlü dikiş tutturamadım arkadaşımın tavsiyesiyle burak hocayı aramıştım. zamanında ailemizi çekemeyen bir akraba vardı bu kişi sürekli evimize girip duruyordu ondan şüpheleniyorum artk ve bu yaşıma kadar evlenememşlim. nerneyse konuya gireyim yaklaşık 1 ay oluyor bir şeylerin değiştiğini hissediyorum resmen sanki daha cazibeli bir hale geldim erkeklerin bulunduğu ortamlarda sanki herkes bana bakıyor bana yakın olmak istiyorlar ve biriyle de yaklaşık 1 haftadır iyi anlamda görüşmeye de başladık bu sefer evliliğe gider mi gitmez mi bilinmez ama bu kadar kısa sürede böyle bir değişim beklemiyordum allah kendisinden bin kere razı olsun. Telefonu: 0 553 371 89 94

  2. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here