Eşimi Kendimden ayırma Duası

0
33

Bazı durumlarda ilişkiye son vermek kişiler için çok zor olabiliyor, sancılı bir süreç oluşabiliyor. Hatta kişiler bu süreçten zarar da görebiliyor. Özellikle çok uzun yıllar süren evlilik ilişkilerinde ayrılma noktasına gelindiğinde psikolojik olarak kişiler fazlasıyla zarar görebiliyor. Ya da ayrılmak istediğinizde eşiniz kabul etmiyor ise ilişkiye devam etmek sizin için korkunç bir durum haline gelebiliyor. Eşimi kendimden ayırma duası bu gibi durumlarda kullanılan bir dua. Bu yazımızda eşimi kendimden ayırma duası nedir ve ne işe yarar eşimi kendimden ayırma duası nasıl yapılır gibi konuları ele aldık. Yazımızı okumaya devam ederek aklınızdaki soruların cevabını bulabilirsiniz.

Eşimi Kendimden Ayırma Duası Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Eşimi kendimden ayırma duası yukarıda da belirttiğimiz gibi artık çekilemez, yürütülemez duruma gelen ilişkiler için kullanılır. Eğer eşinizden ayrılmak konusunda emin iseniz, ilişkide zarar görüyor iseniz bu duaya başvurabilirsiniz. Eşinizden ayrılmak istediğinizi bir türlü söyleyemiyor, sonuçlarından korkuyor iseniz ya da söylediğiniz halde eşiniz sizden ayrılmayı asla kabul etmiyor, evliliği devam ettirme konusunda ısrar ediyor ise de bu duayı okuyabilirsiniz.

Eşimi kendimden ayırma duası ile istenmeyen, kişiye zarar veren bu evlilik ilişkisinin sonlanması amaçlanır. Eşimi kendimden ayırma duası amacına nasıl ulaşacağını öğrenmek için eşimi kendimden ayırma duası nasıl olur başlığımızı okuyun.

Eşimi Kendimden Ayırma Duası Nasıl Olur?

Eşimi kendimden ayırma duası yapmak için:

  1. Öncelikle bu duayı güvenilir bir medyum ya da hoca tarafından almadıysanız, internetten ya da bir yakınınız tarafından bulduysanız doğruluğundan, etkili olacağından emin olmanız gerekir. Emin olmak için kesinlikle bir hoca ya da medyum ile görüşmelisiniz. Aksi takdirde yanlış bir dua okuyarak olumsuz sonuçlara sebep olabilirsiniz.
  2. Eşimi kendimden ayırma duası yapar iken bazı hocalar eşinizin fotoğrafını kullanabilir, bazıları muska ile duayı tamamlayabilir, bazıları ise sadece dua etmenin yeterli olacağını söyleyebilir. her hocanın kendisine özgün bir yöntemi vardır.
  3. Eşimi kendimden ayırma duası eder iken dikkatiniz dağınık olmamalıdır. Sadece duaya odaklanmalısınız. Dolayısıyla da sessiz bir ortamda, yalnız başınıza olmanızda fayda vardır. Tüm içtenliğiniz ve kuvvetli inancınız ile duayı okumalısınız.
  4. Duayı bitirdikten sonra eşinizin davranışlarına, hareketlerine dikkat ederek duanın etkisini görebilirsiniz fakat sabırlı olmalısınız. Sabrınızın sonunda göreceksiniz ki eşiniz sizin istediğiniz gibi ayrılma fikrine uyum sağlayacaktır. Hiçbir sorun yaşamadan ayrılma sürecine girecek ve ikiniz de psikolojik olarak rahatlayacaksınızdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here