Eski sevgilime kavuşmak istiyorum

1
25

ilk önce güzel 1 kilo veya yarım kilo baklava alınır. Bu saatte sakin sessiz bir köşeye çekilinir.ilk önce tövbe istiğfar duası 3 kez okunur.arkasından 2 rekat namaz kılınır.daha sonra önünüze baklavayı açıp koyunuz yanına da 1 bardak su koyunuz.sonra niyet edilir neyi niyet ediyorsanız içinizdeki sesi dinleyerek ve gayet saf kalbinizdeki temiz düşüncenizle ve samimiyetinizle niyet ettikten sonra 786 defa Bismillahirrahmanirrahim söylenir.ve ardından dua edilim kapatılır.
1-2 not daha:
1-786 defayı kacırmamak için, bir dosya kagıdına ilk önce 786 ya kadar rakamlar yazılır ve her okumada kalemle üzerine gelerek takip edilir.
2-her Bismillahirrahmanirrahim de önünüzdeki tatlıya nefer üflenir.
3-önünüzdeki bardaktaki su işlem bittiginde çok az elinize dökülerek tatlının üzerine ince serpilir çok az.
4-okuma anında hep güzel anlarınızı düşünmeye gayret edin.
5- bunu yaparken aklınıza hiçbir şekilde açabayı getirmeyin, samimi olun.
Allahın izni ile yapın ve unutun.

1 YORUM

  1. Arkadaşlar ben yeni 3 aydır evliyim ailemle benim aramda soğukluk oluştu ve benle eşim ailemlen birlikte oturuyorduk onlarla yasamayı istemiyorduk ayrı bi eve gecmek istiyorduk ama esim maddi sıkıntılarından dolayı gecemıyordu durumu ara ara düzelirdi bu seferde annemler engel oluyordu dil balgama ve kısmet rızık vekfi ikisini birden hazırladık Burak hocamıza sağ olsun 3 ayın sonunda dileğimize kavusabildik biraz geç oldu ama sonuç itibarı ile ayrı evimdeyim şuan.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here