Eşler Arasındaki Muhabbeti Arttırma Duası

2
28

EL-HAKKU esmasının etkisi çoktur. Eşler arasında muhabbeti çoğaltma niyetiyle, Murabba kağıdının arkan-ı erbaasına yazıp seher vakti göğe refi etse matlubu hasıl olur. “Lâilâhe illallahül melikül hakkul mübin” zikri 100 defa vird edinse gani teveccüh eder. 1000 kere Yâ Hak dese, kötü akıbet ve amelden kurtulur. Bir nesnesi zail olan kimse dört kağıda yazıp zayi olan şeyi ortasına yazıp gece yarısında ellerini açıp ve semaya nazar ederek hacetini Haktan talep etse, zayi olan şey iade olur. İade olunmazsa Hak Teala daha ziyade hayırlısını ihsan eder.

2 YORUMLAR

  1. Daha önce bikaç medyuma hocaya sıkıntımı anlatmıştım hepsi de kesin olur tutar garantili diyerek paramı almadan önce vaatler ettiler. kimisi üç gün dedi kimi bir hafta kimide ay verdi ama sonuç alamadık paramıda geri alamadım boşa gitti derken burak beyle tanıştık gerçekten işini ehli çok profesyonel hizmet veren birisi olduğunu almadım. garanti söz konusu olamaz bu tür işlerde yani insan yaşıyacağı zamanın garantisini veremezken olur kesin tutar diye aç gözlülük yapan sahtekarlara ne demeli. neyseki burak bey böyle biri çıkmadı ümitlerim tükenmişken bana yeniden ümit verdi celbimi yapıp gönderdi Allah ondan razı olsun sabrediyorum okumalarınıda burak bey yapıyor 43 gün oldu ilerlemeler olumlu yönde ve ben sadece taşıyorum üzerimde hiç bir yan etkisini görmedim aksine hayatımın akışı değişti. bunu size kelimelerle anlatamam arkadaşlar yaşamanız gerek. burak beyi kesinlikle tavsiye ediyorum saygılar sevgiler.. 0553 371 89 94

  2. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here