Kocana İstediğini Yaptırma Duası

2
30

Kocana veya kocaya istediğini yaptırma duasının en etkili yolunu sizlerle paylaşıyorum.

Kalplere tesir ederek yumuşatmak, isteklerinize razı gelinmesi için yapılacak dua şu şekildedir: Mübarek vefki cumartesi gününün sekizinci saatinde iki adet yazılır. Birisi temiz suya konulup içilir ve diğeri de su geçirmeyecek şekilde muşambaya sarıldıktan sonra taşınır ve kırk gün boyunca günde bir defa Yasin suresi ve 313 defa “Ve eni’büdûnî hâzâ sıratüm-müstakîm” ayeti kerimesi okunursa; okuyan ve bu tertibi icra eden kimseyi her gören derin bir muhabbetle sever, onu yeni ayın ondördü gibi görürler. Aynı zamanda bu tertibi taşıyan kişinin kalbi yumuşar, hikmetle dolmaya başlar.

Kocanıza istediğini yaptırmaktan ziyadet kalbinin yumuşamasını ve hikmetle dolmasını istemek ve bunun için dua etmek en iyisidir. Yukarıda belirtilenleri uyguladıktan sonra eşiniz kocanız sizlere iyilik dolu yaklaşacaktır.

2 YORUMLAR

  1. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here