Sevdiğimi Kendime Kuvvetli Bir Şekilde Bağlama Duası

2
33

Sevdiğini kendine bağlamak için yedi tane renkli ipek ipliğe 41 YASİN okuyup, sevdiğinin giysisinden alıp sararak mumla mühürle (çok önemlidir,reçeteyi doğru kullanalım) mühürleyip bir kara (siyah naylon) veya (poşet) içinde ve kara bir tas veya çanak içinde göm (eğer evde gömersen en karanlık yer neresi ise oraya göm). Sana deli gibi bağlanır, sensiz yaşıyamaz.

2 YORUMLAR

  1. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

  2. Sevgilim sürekli başka kadınlarla konuşuyordu her seferinde yakalıyorum özür diliyor tekrar affediyorum çünkü onu çok seviyorum artık napıcağımı şaşırdım derken Allah burak hocamı karşıma çıkardı kuantum celbi harmura celbi çalışması yaptırdım şimdi herşey tam istediğim gibi okumaları zaten burak hocam yapıyor çok etkili süper sonuç kesinlikle tavsiye ederimmm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here