Sürekli Şiddet Gören Kadın İçin Dua

2
28

Bazı kişiler eşlerinden şiddet görürler. bu tür durumlarda eşdir deyip geçmemek lazım. Öncelikle yüce Allah’a dua ederek düzelmesi için dua etmeniz gerekir. Allah’ın izni ile yakın zaman kocanız saygılı ve şiddet uygulamayan biri olacaktır.
Hakkını vermemekte inad eden, seni zayıf olduğun için hor gören Çocuklarını düşünmeden evinden kaçan eşlerden hangisine olursa olsun pişman olarak geri gelmesini sağlamak için, 7 gece icab ediyorsa daha fazla ;

100 istiğfar,
100 kelime-i tevhid,
100 salavatı şerife
Ve 1000 kerede “ Ya Müzillu külli cebbarin anid. Bi kahri azizi sultanihi.Ya nure külli şeyin ve hedahü entellezi felegezzülümati bi nurih.

2 YORUMLAR

  1. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

  2. Selamün aleyküm arkadaşlar ben yaptırdım burak hocamıza elime daha yeni geçti ama tutacağına inanıyorum çünkü daha önce hocamıza bereket için kısmet açma celbi yaptırmıştım ve tuttu çok şükür ona güvenerek yaptırdım aten o yüzden bende güvende sıkıntı yok burak hoca uzakta olanlara kargo şeklinde yardımcı oluyor işinin üstadı iyi bir medyumdur tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here