Ya Şedidel Batşi Duası Hakkında

5
56

Bu dua buruc suresinin onikinci ayetinde geçmektedir. En değerli bereket duası sitemizin takipçileri; bu dua düşmanı perişan etmek maksadı ile bir çok kez din alimleri tarafından okunduğu bilinmektedir. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV) zamanındaki savaşlarda düşmana karşı okunduğu bilinir.

Bazı internet sitelerinde görünüyor ki ya şedidel batşi duası muhabbet için okunduğu söylenmiş ve yazılmış ancak kesinlikle muhabbet için okunmaz. Bu ya şedidel batşi duasını okuduğunuz kişiye ciddi sıkıntılar yaşatır.

666 kere ya şedidel batşi denilip sonra şu duası okunuyor:

fi kulübihim maradun fe za dehum (şahsın ismi) allahu murada ve lehum (sizin isminiz) azabun elimun bi ma kanü yekzibüne bi hakkı ya kahharül kabıdül şedidel batşi seriül mücibu.

Bu duayı ilk okumada tesir etmeye başlayacaktır. Okuduğunuz kişi Allah (C.C.)’ın izni ile tez vakitte karşı taraf cezasını bulur.

Niyetiniz kesinlikle iyi olmalıdır. Bu dua o kadar güçlüdür ki sadece ve sadece düşmanınıza karşı bir çözüm bulamadığınızda veya elinizden bir şey gelmediği, çaresiz kaldığınız zamanlarda okunmalıdır çünkü bu dua oldukça etkili ve tesirlidir.

5 YORUMLAR

  1. Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor. Mail adresi de sitede var ben yine yazayım: [email protected]

  2. Selam daha önce biçok hocayla medyumla hepsiyle görüştüm sonuç hüsran hiç birisi bana yardımcı olamadı sonuç olarak anladımki param boşa gitmiş hep burak hocayı buldum internette baya meşhurmuş durumları anlattım fakat ne dediysem hocam bana işlem yapmıyor. olmaz kardeşim boşuna para harcama diyor. Bana daha önceden çok işlemler yapıldı vefk yaptırmıştım celbte yaptırdım olmadı neyse benide artık ikna etti. ben hocama teşekkür etmek istiyorum diğerleri gibi beni dolandırmadı paramı alıp olmadı da diyebilirdi ama en başından anlattı. Burak hocaya herkes güvenebilir paragöz biri asla değilmiş tanıdım. Yalan söylemiyor insanları kandırmıyor ümit vermiyor neyse onu diyor. Hocam saygılar. Belki hatırlamazsın ama ben istanhuldan hasan ali. Mail adresi yazayım: [email protected]

  3. Burak hocam bitanedir. Valla böyle şeylere benim güvenim hiç yoktu bakıyodum ama yaptırmayı pek düşünen bir insan değildim burada yorumlara güvenerek bende aramayı düşünüyordum sonunda karar verdim ve burak hocamın celb harmura celbi çalışmasını inceleedim sonra hocam sağolsun yaptı gönderdi bana kolyeyi taşımaya başladım 20 günde oldu çok güçlü bu celb öneririm maili de var [email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here