Bereket Duası

1
44

Bereket Duası

Berekete ve bolluğa sahip olmayı herkes ister. Fakat çok az sayıda insan hayata bolluk sahibi olarak gelmiştir. Büyük bir yüzde ise hayata bir sıfır geride başlar. İnsanlar hayatları boyunca çalışarak istedikleri bolluğa ulaşamayabilirler. Fakat bereket duası uygulayarak bu durumu değiştirmek mümkündür.

Bereket arttırmak için başvurulabilecek birçok manevi uygulama vardır. Bereket büyüleri, belli bioenerji işlemleri ve dualar bunlara dahildir. Bu işlemlerin doğru kişilerce ve doğru yöntemler kullanılarak uygulanması durumunda inanılmaz sonuçlar elde edilebilir. İnsanlar bereket arttırma işlemleri ile hayatlarını değiştirebilirler. Tek gereken tüm işlemlerin doğru bir şekilde yapılmasıdır.

Bereket Açma Duası Nedir

Bereket açma niyetiyle uygulanan dua normal bir dua değildir. Medyum hocalar tarafından hazırlanan bu duaların manevi etkileri vardır. Manevi enerjilerin yönlendirilmesi ve istenilen etkileri göstermesi ile gerçekleşen dua işlemleri büyüler ile karıştırılmamalıdır. Büyülerin ve duaların işleyiş biçimleri birbirinden farklıdır. Bu farkı bilmeden büyü veya dua uygulamasına başvurma kararı alınmamalıdır. Öncelikle bu farkın öğrenilmesi gerekir.

Büyüler yapılırken öte alemsel enerjiler çekilir ve büyünün niyeti ile işlenir. Daha sonra bu enerjiler etki edecek kişiye yönlendirilerek kişiye nüfuz eder. Büyünün etkileri ile birlikte kişide istenilen değişimler görülür ve istenen sonuçlar gerçekleşir. Duaların uygulanması ile ise manevi enerjilere belirli niyetler işlenir. Sonrasında bu enerjiler işlem yapılan kişinin etrafında barınacak şekilde yönlendirilir. Kişi dualar ile yönlendirilen enerjilere direkt olarak maruz kalmaz.

Bereket Duaları Nasıl Okunur

Bereket duası uygulanan kişilerin etrafında barınmaya başlayan enerjiler yavaş yavaş etki edecektir. Birçok dua işlemi dolaylı yoldan etkilerini gösterir ve istenilen sonuçların daha etkili bir şekilde alınmasını sağlar. Duaların tutması için bu işleyişin gerektiği şekilde gerçekleşmesi mühimdir.

Eğer duaları evinizde kendiniz uygulamak istiyorsanız uzman bir hoca ile iletişime geçmelisiniz. Uzman medyum hocanızın size hazırlayacağı duayı onun talimatlarına uyarak uygulamalısınız. Duayı uygulayacağınız alanı önceden arındırmaya özen göstermelisiniz. Kötü enerjiden arındırma işlemlerine dair bilgi edinmeniz gerekecektir. Konu hakkında merak ettiğiniz veya daha fazlasını öğrenmek istediğiniz detaylar varsa diğer paylaşımlarımıza da göz atabilirsiniz.

1 YORUM

  1. hocam rızık açmak için büyü yaptırmak istiyorum artık biz de bereketimizi bulalım istiyorum günahmı bu büyüler hocam?? Allahın vermediğini istemek günahmı büyüyle?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here