Evlilik Duası

1
43

Evlilik Duası

Evlilik, her insanın hayatının belli bir döneminde yaşamak istediği bir şeydir. İnsanlar hayatlarını sevdikleri birisi ile birleştirmeyi ve mutlu bir yuva kurmayı, neslini ilerletmeyi isterler. Ancak kimisi ise evliliğe soğuk bakar veya evlenmekten çekinir. Evlilik duası uygulanarak evlenmek istemeyen kişilerin evliliğe daha sıcak bakması sağlanabilir.

Evlilik için uygulanan dualar, insanların sevgilileri ile dünya evine girmesinde öncü olabilmektedir. Bu duanın uygulanması ile birlikte kişinin evlilikten korkan ve evliliğe soğuk bakan sevgilisi değişecektir. Yaşanan değişim ile birlikte kişi evlenme fikrine daha yakın bakmaya başlayacaktır. Böylece çiftin mutlu bir geleceği olması sağlanacaktır.

Evlilik İçin Okunacak Dua

Eğer sizin de partnerinizin evliliğe karşı çekincesi veya korkusu varsa evlilik duası ile bu duruma müdahale edebilirsiniz. Duayı uygulanmadan önce içinizi ferah enerjinizi iyi tutmanız çok önemlidir. Sevgilinizin sizi sevmediğini ise kesinlikle düşünmemeli ve böyle bir hisse kapılmamalısınız. İnsanların evlilikten korkması ve uzak durması çok farklı sebeplere dayanabilir.

Kimisi kendisini birden fazla insanın sorumluluğunu almaya hazır görmüyordur. Önce hayatını geçindirebilecek bir duruma gelmeyi bekliyordur. Kimisi ise küçüklüğünden beri kötü evlilikler görmüş ve çevresindeki mutsuz evliliklerden kötü etkilenmiştir. Böyle durumlarda insanların farkında olmadan evliliğe karşı korkuyla bakması mümkündür. Evlilik için dua işlemine başvurmadan önce bunun bilincine varmalı ve sevgiliniz hakkında kötü düşünmemelisiniz.

Evlenme Duası Nasıl Okunur

Evlenmek için dua işlemine başvuracak olan kişilerin özel bir duaya ihtiyaçları olacaktır. Evlilik için uygulanan dualar kişiye özel hazırlanmalıdır. Bir başkasının evlenme niyetli duası size istediğiniz sonuçları vermeyecektir. Yani uzman bir medyum hoca ile iletişime geçerek size özel evlenme duası hazırlamasını istemeniz gerekecektir. Evlilik niyetli duaların bir uzman yardımı almadan uygulanması mümkün değildir.

Gereken tecrübeden yoksun kişilerin bu işleme kendi başına girişmesi halinde dua tutmayacaktır. İstediğiniz sonuçları alabilmek için uzman bir medyum hocadan yardım almanız şarttır. Özellikle iyi niyet işlemlerinde ve dualarda tecrübesi olan bir medyum hoca ile iletişime geçerseniz istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Çalışacağınız hocayı seçerken gerekli araştırmaları yapmalı ve özenli bir seçim yapmalısınız.

1 YORUM

  1. Merhabalar dört yıllık sevgilimle artık bende dünya evine girebilmek istiyorum kendisi hiç yanaşmasa bile ailelerimiz bile evlenmemizi istiyorlar onu ikna etmek için bu büyüyü yaptırmak istiyorum ne kadar sürede tutar? tutma ihtimali yüzde kaç belli mi belliyse söyleyebiliyormusun kesin tutacaksa yaptırmak istiyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here