Evden Soğutma Duası Nasıl Olur

0
30

Aşk ve sahip olma arzusu öyle güçlüdür ki onun için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazır durumdayızdır. Elimizden bir şey gelmediğinde de bazılarımız büyü ve dua gibi yöntemlere başvurur. Bu büyü ve dua çeşitlerinden bir tanesi de evden soğutma duası olarak bilinir. Evden soğutma duası soğutma dualarının sadece bir çeşididir. Bu yazımızda evden soğutma duası ile ilgili soruları ele aldık. Özellikle de evden soğutma duası nasıl olur sorusu üzerinde durduk. Fakat evden soğutma duası nasıl olur sorusundan önce evden soğutma duası nedir sorusuna cevap vermemiz daha iyi olacaktır.

Evden Soğutma Duası Nedir

Evden soğutma duası adından da anlaşılabileceği gibi kişiyi evden soğutmak, için kullanılır. Bu dua türünün amacı kişinin evinde huzursuz, rahatsız ve stresli hissetmesini sağlayarak evden uzaklaştırmaktır. Evden soğutma duası belirtileri ile bu duanın ne olduğunu ve ne işe yaradığını öğrenmenizde fayda var. Evden soğutma duası belirtileri şunlardır:

  • Kişiye bu dua okunduktan sonra ev içerisinde ise birden boğulma, nefes darlığı hissedecektir. Eğer dua yapıldığı sırada dışarıdaysa eve gitmemek için diretecek, eve giderken üzerinde büyük bir ağırlık hissedecektir.
  • Evini sevgilisiyle veya eşiyle paylaşıyorsa evde sürekli büyük kavgalar çıkacaktır. Evi saran bu öfke ortamı kişiyi evinden soğutacaktır.
  • Uykuları düzensiz bir hal alacak, gün içerisinde hep yorgun hissedecektir. Ev dışarısında ise enerjisi yerinde olacaktır.
  • Evdekilerle, bu kişiler ailesi, sevgilisi, eşi ya da akrabaları da olabilir, arasında anlaşmazlıklar çıkar ve kişi evden uzaklaşma isteğini bastıramaz. Evden soğur ve artık o kişilerle birlikte yaşamayı istemez.
  • Ev içindeyken sıcak olsa bile kişi hep soğuk hisseder, üşür. Bu durum hep böyle olduğunda ise bu durum fiziksel olmaktan da öteye geçip ruhsal olarak kişiyi etkilemeye başladığı için o kişi evde mutsuz, halsiz hisseder.

Evden Soğutma Duası Nasıl Yapılır

Evden soğutma duası nasıl olur konusunda internette pek çok bilgi bulunmaktadır. Birbirinden farklı dualar verilir okunması için. Bazı medyum ya da hocalar dua içerisinde o kişinin de isminin geçirilmesini önerir iken bazıları ise kişinin ismine ya da ona ait özel bir eşyaya ihtiyaç duymaz. Evden soğutma duası nasıl olur konusunda şunu diyebiliriz: Tek başınıza okuyabilirsiniz fakat kesin sonuç almak için güvenilir bir medyum ya da hoca ile görüşmeniz daha iyi olabilir. Çünkü onlar bu işler için gerekli ilimlere sahip olan nefsi kuvvetli kişilerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here