Cinsellikten Soğutma Duası

0
38

  Diğer dualara göre çok sık olmasa da yine de tercih edilen bir dua olan cinsellikten soğutma duasının birkaç kullanım şekli bulunmaktadır. Bu duayı uygulayan uzman medyum ve hoca tecrübelerine göre yalnızca istenen kişilerden uzaklaşma yapılabileceği gibi helali olmayan kimselere de uygulanabilmektedir. Yani eşinden soğuması gibi bir durum genel itibari ile sık görülmemektedir. Ancak yine de dikkat edilmesi gereken bir konudur. İçinizde bu duayı karşı bir kuşku veya şüphe bulunuyorsa kesinlikle bu işten dönülmesi gerekmektedir. Kuşku veya şüphe kaldıramayacak bir büyü olan cinsellikten soğutma duası hakkında yazımızı incelemenizi öneririz.

Cinsellikten Soğutma Duası Nedir

  Bir kişinin, bir kişiye ya da bir gruba karşı olan cinsel dürtülerinin engellenmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bununla birlikte kişinin cinsel yaşantısının tamamen bitirilmesi şeklinde uygulanan cinsellikten soğutması duası de mevcuttur. Ancak bu duanın tercih edilme durumu diğerlerine göre daha az görülmektedir. Hemen hemen her insanın yaşantısında bazı problemler bulunmaktadır. Bu problemler dua gibi ilimlerle hayatınızdan çıkabilmektedir. Dua ilmi geniş çaplı bir ilimdir ve hemen hemen her şeyin çözümü Dua ilminde mevcuttur. Bu ilim ile ilgilenen kişilerin son derece bildiği gibi insan duygularının yönetilmesi ve insan yaşantısının idare edilmesi gibi durumlara normal yollarla müdahale edilemezken dua ilmi ile bu durum mümkündür.

Cinsellikten Soğutma Duasını Kimler Yaptırmalı

  Genel itibari ile cinsellikten soğutma duası çok geniş olmayan bir alanda yapılmaktadır. Eşinin kendisini aldattığını düşünen veya emin olan kişiler tarafından, kocasının ya da karısının cinsel isteklerinden mağdur olan kişiler tarafından, kocası ya da karısı hakkında aldatma belirtisi olmamasına rağmen önlem almak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bununla birlikte kendisinin istememesine rağmen sürekli bu konuyu dile getiren sevgililere de cinsellikten soğutma büyüsü uygulanabilmektedir. Geniş anlamı ile aşırı cinsellik konusunda herhangi bir problemde bu duanın uygulandığı görülmektedir. Yaptırmak isteyebilecek bu grupların yanında çok nadiren olsa da bazen kişiler bu duayı kendilerine de yaptırmak isteyebilmektedir. Bu gibi durumlarda oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Karar aşaması son derece önemlidir. İyice düşünülen bir karar olmaması sizin hayatınızı olumsuz yönde etkileyeceği gibi bu durum başkalarını da etkileme ihtimaline sahiptir.

Cinsellikten Soğutma Duası Nasıl Etki Eder

  Cinsellikten soğutma duası uygulanan kişilerde görülen bazı etkiler bulunmaktadır. Bu konuda isteklerinizin de önemli olduğunu hatırlatmak gerekmektedir. Kişilerin cinsel dürtülerinin bir kişi veya gruba karşı azaldığı görülmektedir. Eşiniz eğer sizi aldatıyorsa bu sorunun önüne de yine bu büyü ile geçilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here