Evlilik Bozan Büyüler

0
32

Evlilik bozan büyüler var mıdır? Bu büyüler mevcut mudur? Bu büyüler nasıl yapılır ve nasıl yaptırılır şeklinde sorularınız mı var? O halde sizler de bu büyü çeşitleri ile alakalı olarak mutlaka bu yazımızdan yararlanabilirsiniz. Özellikle evlilik bozan büyü denildiği zaman akla ilk etapta gelen durum bu büyülerin kim tarafından ve hangi amaç ile yapıldığına ilişkin bilgilerdir. Bu büyüler gerçekte etkisini gösterir mi şeklinde sıkça araştırma da yapmış olabilirsiniz. Tüm bu sorularınızın yanıtını burada bulabilirsiniz.

Evlilik Bozan Büyü Nedir

Evlilik bozan büyüler evli çiftlerin yuvasının yıkılmasına neden olan büyü çeşitleridir. Bu büyüler birçoktur. Kullanılan malzemeden kaynaklı olarak ya da yapılan malzemenin çeşidinden kaynaklı olarak birçok kere farklı sonucu etkisi altına alır. Bu büyü çeşitleri ile birlikte sizler de ilgili büyüyü yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Ya da ilgili büyüye maruz kalıyor ancak bunun farkında değil de olabilirsiniz. Bu nedenle bu büyü çeşidinin var olduğunu bilmek ve etkisinin de olduğunun kaçınılmaz olduğunu bilmek işinizi kolaylaştıracaktır.

Kullanılan malzeme veya yapılan uygulama yöntemine uygun olarak farklı isimlerle anılan büyü çeşitleri vardır. Ayrıca bu büyüler rahmani bir çalışma da olabilir. Şeytani bir çalışma da olabilir. Bu kapsamda incelendiği zaman evliliği bozma büyü çeşitleri olarak da ilgili konuya ilişkin değerlendirme yapılabilir.

Evlilik Bozan Büyü Etkileri Nelerdir

Evlilik bozan büyüler yapılan çalışmaya uygun olarak adlandırılırlar. Rahmani çalışma yapılıyor ise, rahmani büyüler; şeytani çalışma yapılıyor ise kara büyü, kırmızı büyü adı ile şeytani büyüler olarak geçer. Bu büyülerin etkileri de mevcut durumuna göre şekillenir. Örneğin rahmani çalışma yapılıyorsa daha geç tesiri vardır. Bu büyünün bozulması kolaydır. Mesela rahmani çalışmalar altında bulunan kişiler duaya bağlı olarak bu uygulamayı yapar. Büyünün yapıldığı kişiye yönelik evde koruması var ise, sürekli namaz kılıyor ve duasını okuyor ise, bu büyü kişiye oldukça geç tesir eder. Ancak evde kuran okunmuyor ve namaz kılınmıyor ise, kişinin de kendi yuvasının yıkılmasına dair herhangi bir şüphesi yok ise rahmani çalışma yapıldığında bu eve sık tesir eder. Maksimum 41 gün içerisinde evliliği bozan büyüye maruz kalan karı koca ayrılır. Evliliklerini bitirir. Bu biraz da büyünün yapıldığı kişinin yıldızının düşüklüğü ile ya da yüksekliği ile alakalıdır. Namazında ve dini bütün bir insan olup olmaması ile alakalıdır. Kişinin bir şeylerden şüphelenip kendini korumaya aldırmış olması ile alakalı bir durumdur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here