Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

2
28

Pek çok insan hayatı boyunca belli amaçlar uğrunda bir takım olağanüstü durumlara kalkışabilir. Amaçlar için bazı uygulamalar yaptırılabilir ve bunun için de bir takım kimselerden destek alınabilir. Daha çok medyumlar aracılığı ile büyü yaptırmak isteyen kişiler işte tüm bu amaçlarına bu sayede ulaşabilirler. Özellikle de Anadolu coğrafyasında bu iş bir gelenek hallini almıştır. Çünkü çok uzun yıllar boyunca söz konusu büyülerin yapıldığı ve sonuçlarının bu şekilde alındığı bilinir. Öte yandan büyüler de yapılan uygulama ve dualara göre farklı farklı anılırlar. Bunlar iyilik ve kötülük temelli olarak değişkenlik gösterebilirler. İyilik temelli büyülerin içinde dostluk büyüsü, arkadaşlık büyüsü, huzur büyüsü, aşk büyüsü, sevgi büyüsü gibi çeşitli büyüler yer alabilir. Kötülük büyüleri içinde ise ölüm büyüsü, sabun büyüsü, bela büyüsü, nefret büyüsü gibi büyüler gelir. İşte fenalık büyüsü de bu büyüler arasında sayılır.
İnsanların bir kısmının hayatı boyunca maruz kaldığı büyülerden olan fenalık büyüsü çok önemli ve etkili sonuçlar doğurur. Örneğin kişiler hiçbir şekilde işlerini rast getiremezler. Tamamen kötülük ve bela üzerine kurulu olan bu büyü türü ile insanların kendilerini kötü hissetmeleri sağlanır. Bu şekilde sevilmeyen ya da kişiye zarar veren kimseler bu şekilde ekarte edilir. Yüzyıllardır uygulanan fenalık büyüsünü dileyen herkes istediği şekilde deneyebilir ve rahatlıkla da bir medyum yardımı ile uygulayabilir.

2 YORUMLAR

  1. Merhaba arkadaşlar çok düşündüm yorumları okudum hatta 2 ay boyunca Burak bey e yazdım nasıl olur olur mu diye..sonra yaptırmaya karar verdim başka şansım yoktu.sevdiğim adam bi anda eski sevgilisine döndü. ve ben yemez içmez gezmez oldum aşırı kilo verdim.sanki kara sevdaya tutuldum.unutmaya hiç çalışmadım onu untmak istemiyordum zaten hergün gördüğüm biri olduğu için de mümkün değildi unutmak.her an ağlıyor kahroluyordum.sonra arada konuşmaya görüşmeye başladık.kıza verdiği sözler olduğunu bana aşık olduğunu ama ondan asla ayrılmayacağını söyledi.nasıl olabilir? daha çok kahroldum sevdiğim adam da beni seviyor ama birlikte olamaıyoruz.bana çok dengesiz davranıyordu bi iyi bi kötü.sonra bi kaç köy hocasına gittim diğer kızın büyü yaptığını söylediler.sonra Burak beye de yazdım temizleyebilceğini söyledi ve işleme başladık.his olarak sorarsanız eskisi kadar karamsar değilim. şimdi sonuca gelceğim çok fayda gördüm evet 2 nci okumadan sonra ilk başladı harmura celbinin bu kadar etkili olacağını düşündüm biliyorsun baya araştırdım ama bende böylesine tesir etmesi gerçekten çok mutlu etti beni. çok sağolun hocam ne diyim Allah razı olsun…

  2. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here