Sevdiğin Birine Bağlama Büyüsü Yapma

0
37

  Bu büyü sizin sevdiğiniz ancak aynı karşılığı görmediğiniz bir kişiye yapılan bir büyüdür. Çok nadirde olsa güven kazanmak içinde yapıldığı görülmektedir. Yapılan kişinin size olan güvenini ve bağlılığını arttırmak, aynı zamanda da size aşık olmasını sağlamak amacı ile uygulanmaktadır. Yapacağınız bu büyü yalnızca sizi ve karşınızdaki kişiyi değil, aynı zamanda sevdiğiniz kişinin bir ilişkisi mevcutsa bu eşi veya sevgilisi olabilir o kişiyi de etkileyeceği için oldukça tehlikeli ve dikkatle yapılması gereken bir büyüdür.

Sevdiğin Birine Bağlama Büyüsü Kimler Tarafından Tercih Edilir ve Nedir

  Gözlemlenen bir durumdur ki kişilerin sevdiği birine bağlama büyüsü yapma sebepleri mutlaka bulunmaktadır. Bu sebepler kişiden kişiye veya durumdan duruma değişiklik gösterebilmektedir. Benzer durumlarda bu büyüyü yapmayı veya yaptırmayı düşünen kişilerin genellikle sebepleri ve düşünceleri şöyledir;

  • Büyük bir aşk hissi duyduğu kişiden aynı karşılığı görmemeleri
  • Yaşanan kötü bir olaydan sonra kişinin tekrar kendisine bağlanmasını istemeleri
  • Bir başkasıyla birlikte olan kişinin kendilerine ait olmalarını istemeleri
  • İlişki içerisinde olduğu kişi ile ilgili olumsuz düşünceleri ve büyü yapılmak istenen kişiyi hak etmediği düşüncesi
  • Daha önce sevgili olduğu kişinin geri dönmesini istemeleri

  Yukarıda belirtilen durumlar genellikle bu büyünün yapılma sebeplerini göstermektedir. Bunların yanında her zaman olmasa da bağlama büyüsü birlikte olunan kişi için ya da evli olan kişiler tarafından da yapılmaktadır. Bu durumların en büyük sebebi ise yapılan bir hata sonucu veya zaman içerisinde bozulan duyguların tekrar eski haline getirilmek istenmesidir.

  Sevdiğin birisine yapılan bağlama büyüsü, ilişki içerisinde kopan iletişimin canlanmasını, sevdiğiniz ancak karşılık bulamadığınız kişiden karşılık alınması ve kendisinin size bağlanması amacı ile yapılmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz gibi sevilen birine yapılan bağlama büyüsü tehlikeli bir büyüdür. Bilginiz ya da tecrübeniz yoksa uzman kişiler tarafından yapılmalı bununla birlikte yapım aşamasında ve yapıldıktan sonra kesinlikle dikkat edilmelidir.

Sevdiğin Birine Bağlama Büyüsü Yaparken ve Yaptıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

  İlk önce yapılması gereken sevdiğin kişiyi kendine bağlama büyüsü hakkında bilgi almak ve bu konu hakkında iyice düşünmektir. Bu durumun temel sebebi daha önce de belirttiğimiz gibi yalnızca yapacağınız kişiyi değil başka kişileri de etkileyecek olmasıdır. Bu konuda uzman olan ve tecrübesi olan birisine danışarak bu büyünün yapılması istenmelidir. Kesin karar verildikten sonra sevdiğiniz kişiye yapılacak bağlama büyüsünün etkisinin kısa süre içerisinde gözlemleneceği düşünülmektedir. Süre konusunda değişiklik olabilecek olsa da oldukça kuvvetli bir büyü türü olduğu için mutlaka tesir edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here